header

اخبار جديد لوازم الكترونيكي و تكنولوژي

home
list
archive

تعویض رویه مبل – رویه کوبی مبل

البته برای انجام هر کدام از این تعمیرات و هم چنین تعویض رویه مبل در تهرانباید کار را به کاردان و متخصص این امر بسپارید. یکی دیگر از مزایای تعویضرویه مبل مناسب بودن هزینه های آن برای افرادی است که به تغییر دکور علاقهزیادی دارند و خیلی سریع از یکنواختی دکوراسیون منزل خسته می شوند. این افراد می توانند به کمک رویه کوبی مبل و تعویض رنگ و یا حتی مدل و جنس پارچه رویه و کاور مبل، تغییراتی اساسی در نمای منزل خود ایجاد کنند.

رویه کوبی مبل
رویه کوبی مبل

نکات اساسی در تعویض رویه مبل

نکته ی اساسی که در هنگام تصمیم گرفتن برای تعمیر مبلمان و یا رویه کوبی مبل در تهرانباید به آن توجه کنید، سالم بودن بدنه و کلاف مبل قدیمی است. کارشناس و متخصص این کار می تواند با برانداز کردن مبلتان به شما بگوید که آیا این مبل ارزش تعمیر کردن را دارد یا نه. انجام این بررسی قبل از تعمیر می توانداز هدر رفتن هزینه ی بیهوده جلوگیری کند. در غیر این صورت مدت کمی پس از تعمیر دوباره مشکلات مبل تکرار می شوند و شما به هر حال ناچار به خریدن مبلتازه خواهید شد.

نکته مهم دیگر در هنگام تعویض رویه مبل، انتخاب پارچه مناسب می باشد. جنس پارچه ای که برای رویه مبل انتخاب می کنید بسیار اهمیت دارد. رنگ و طرح پارچه نیز بهتر است به گونه ای باشد که سریع کثیف نشود و یا پس از مدتی دلتان را نزند.

بهترین پارچه مبلی چیست؟

برایتعویض رویه مبل می توانید از پارچه های متنوع ای استفاده کنید . پارچه هایمبلی در طرح ها و جنس های گوناگونی در بازار عرضه می شوند. با توجه به جنساین پارچه ها قیمت آن ها نیز متنوع است. مانند تمام محصولات دیگر، هرچه کیفیت پارچه بالاتر باشد قیمت آن نیز بیشتر می باشد. بهتر است از پارچه هایی استفاده کنید که لک و کثیفی به راحتی از روی آن ها پاک می شوند و به اصلاح کثیفی در خورد پارچه نمی رود.

منبع : https://mobl.top/%d8%b1%d9%88%db%8c%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%a8%db%8c-%d9%85%d8%a8%d9%84-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86/

(0) نظر

رنگ کاری مبل در تهران

مبل ها علاوه بر احساس راحتی که در هنگام نشستن به ما می دهند، باعث زیبایی نمای منزل نیز می شوند. اما با توجه به شرایط اقتصادی و این نرخ تورم بالا و با توجه به قیمت هایی که در بازار شنیده می شود مطمئنا تعویض زود به زود اسباب و اساسیه منزل و مبل ها کار ساده ای نخواهد بود. در این صورت می توانید به جای فکر کردن به هزینه بالایتعویض سرویس مبل به ایجاد تغییراتی مثل تغییر رنگ مبل قدیمی خود فکر کنید.این کار را می توانید با انجام رنگ کاری مبل در تهران انجام دهید.

رنگقسمت های چوبی ( در برخی مبل ها، قسمت های پلاستیکی ) را می توان تغییر داد. با انجام این کار، ظاهر مبل شما به صورت جدی تغییر می کند. می توانید برای انجام تغییر دکوراسیون، به رنگ کاری مبل مشغول شوید ورنگ جدید مبل را با پرده ها، فرش ها، سرویس میز و صندلی ناهار خوری  یا اکسسوری های تزییناتی دیگری که در منزل به کار برده اید، هماهنگ کنید.

هزینه انجام رنگ و ورق کاری مبل در تهران

عوامل زیادی هستند که روی هزینه ی تمام شده انجام رنگ کاری مبلتأثیرمی گذارند. به همین علت نمی توان یک مبلغ را به عنوان مبلغ قطعی تمامی رنگ کاری ها مطرح کرد. برخی از عواملی که روی هزینه تمام شده رنگ کاری و ورق طلا مبل در تهران اثر می گذارند، عبارتند از:

  • تعداد مبل ها، میزها، صندلی ها و … که نیاز به رنگ کاری دارند.
  • نوع سرویس مبلمان ( مبل راحتی، مبل استیل، مبل چرم و ….)
  • مقدار و جنس رنگ مورد نیاز
  • حجم کاری که نیاز است
  • نیازداشتن به تعمیرات و تغییرات دیگر ( برای مثال نیاز به تعویض رویه مبل، نیاز به انجام رویه کوبی، تعمیر شکستگی ها، تعویض فوم ها و اسفنج ها، تعویضفنرها و ….)
  • هزینه حمل و نقل تا کارگاه تعمیر مبل و رنگ کاری مورد نظر
  • نیاز به انجام پولیش کاری و …
  • میزان آسیب دیدگی سطح چوب مبل
منبع : https://mobl.top/%d8%b1%d9%86%da%af-%da%a9%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d9%85%d8%a8%d9%84-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86/
(0) نظر

تعمیرات مبل در تهران

تعمیرات مبل در تهران، امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. با توجه به شرایط اقتصادی جامعه و بالا رفتن سرسام آور قیمت ها بیشتر افراد به جای تعویض مبل ها و خرید سرویسمبلمان جدید به تعمیرات مبل های قدیمی روی آورده اند. برای افرادی که به تغییر دکوراسیون منزل علاقمندند و مایلند که در فواصل زمانی کوتاه دکور و چیدمان منزل خود را تغییر دهند، انجام تغییراتی در مبل می تواند راه حل مقرون به صرفه ای باشد. از جمله این تغییرات می توان به تعویض رویه مبل، تغییر رنگ مبل، تغییراتی در منبت کاری ها و … اشاره کرد. تمامی این تعمیرات و تغییرات در تعمیرات مبلمان در تهران قابل اجرا می باشد.

تعمیر مبل در تهران

تعویض رویه مبل و تعمیرات مبل در تهران

تعویض رویه مبلبرای همه انواع مختلف مبلمان انجام می شود. ممکن است با گذشت زمان و استفاده های مداوم از سرویس مبلمان، پارچه رویه مبل فرسوده یا پاره شده باشد. گاهی نیز ممکن است که پارچه مناسبی برای رویه مبل کار نشده باشد و بهعلت جنس ضعیف پارچه بعد از گذشت مدتی از خرید مبل، رنگ پارچه رفته باشد و ظاهر بدی به مبل شما داده باشد.

هم چنین امکان دارد که رویه مبل شما از جنس چرمی باشد و با گذشت زمان رویه آن پوسته پوسته شده باشد. گاهی نیز ممکن است هیچ کدام این مشکلات رخ نداده باشد و تنها از رنگ مبل هایتان خسته شده باشید و بخواهید با تغییر رنگ پارچه مبل ها تغییرات زیبایی در دکور منزل خود ایجاد کنید.در تمامی این موارد، شما می توانید با  تعویض رویه مبل به راحتی این مشکلات را بر طرف کنید. بدیهی است که هزینه انجام تعمیرات مبل در تهران و هزینه تعویض رویه مبل نسبت به خرید سرویس مبلمان جدید بسیار کمتر است.

منبع: https://mobl.top/furniture-repair-tehran/

(0) نظر
X