header

اخبار جديد لوازم الكترونيكي و تكنولوژي

home
list
archive

یادگرفتن بکاپ به دست آوردن از گوشی‌های هواوی با برنامه HiSuite

یادگرفتن بکاپ به دست آوردن از گوشی‌های هواوی با برنامه HiSuite
آموزش بکاپ به دست آوردن از گوشی‌های هواوی با برنامه HiSuite
عوارض زیادی برای تصاحب کردن بکاپ از موبایل موجود است , از بخش اعظم دلایلی که یوزرها میخواهند از داده ها تلفن همراه خویش فولدر حامی داشته باشند , واهمه از سرقت تلفن همراه یا این که تمیز شدن فایل‌ها است . اما علاوه بر این عارضه ها , گهگاه پیش میاید که موبایل شما بر اثر فکتوری ریست قفل می گردد و ناچار به شکستن قفل امنیتی گوگل یا این که به عبارتی FRP میشوید که بعداز انجام این کار , همگی داده ها شما منزه خواهد شد . در‌پی با هواوی جمهوری اسلامی ایران همراه باشید تا شیوه بکاپ تصاحب کردن از گوشی‌های هواوی را برای‌تان شرح دهیم .چه‌طور می‌توان در گوشی‌های هواوی از روش اپلیکیشن HiSuite از داده‌های خویش ورژن حمایت کننده تهیه و تنظیم کرد؟

ابزار و درایورهای ( راه‌اندازهای ) اضطراری :

Huawei HiSuite
Huawei Drivers
روش دستیابی به ورژن پشتوانه اطلاعات دردسترس در موبایل هواوی از روش کابل USB

درایورهای حتمی برای موبایل هواوی خویش را نصب فرمایید .
Huawei HiSuite را نصب نمایید .
گوشی خویش را از روش کابل USB به رایانه متصل نمائید .
برنامه Huawei HiSuite را اجرا فرمایید .


موبایل بایستی بعد از اتصال به رایانه به وسیله برنامه Huawei HiSuite تشخیص داده شود . در غیر این صورت از دفترچه راهنمای اتصال جان دار در اپلیکیشن یاری بگیرید .
بر روی سوییچ ” Back Up ” کلیک فرمایید . حوصله نمائید همگی اطلاعات دردسترس از روی گوشی تلفن همراهتان خوانده شود .


در اینجا , می توانید مسیر قرارگیری ورژن پشتوانه خویش را گزینش نمایید , در صورت رغبت میتوانید یا این که آن را به صورت پیشفرض در مسیر بی واسطه HiSuite قرار دهید .


در سطح آن‌گاه , کلیه اطلاعات دردسترس را تعیین نمایید ( جهت تهیه و تنظیم ورژن حامی تمام فایل‌ها و برنامه‌هایی که اپلیکیشن قادر است از موبایل شما تشخیص دهد گزینش فرمائید ) , به جای گزینش کلیه فایل‌ها , میتوانید هرمورد از آن‌ها‌را که می خواهید از آن ورژن حامی تنظیم فرمائید از موبایل خویش تعیین فرمائید .


در صورتی‌که که درین تراز گزینه‌ی Encrypt with password را فعال نمایید , فایل‌های شما با یک پسوردی که معین خواهید کرد , مراقبت خواهند شد . ( لطفا دقت داشته باشید , در صورتیکه که پسورد را فراموش فرمایید , دیگر حاذق به به کارگیری از فایل‌ها نخواهید بود ) .


سوییچ Back Up را برای استارت پروسه فشار دهید .


تاوقتی‌که پیغام “ کامل شدن شد ” ( Complete ) را ملاحظه کنید شکیبایی فرمایید و بعد بر روی کلید Done کلیک نمایید .


آرشیو داده ها شما انجام شد .


در‌این مقاله به فراگیری به چنگ آوردن پوشه حمایت کننده از گوشی‌های هواوی پرداختیم , در حالتی که که در هرکدام از بخش‌ها سؤالی دارید می توانید در نصیب ایده ها همین مقاله با ما بین بگذارید .
(0) نظر

یادگرفتن حل اختلال قفل حساب گوگل پس از ریست فکتوری موبایل هواوی اندروید 8 [بروز شده]

یادگرفتن حل اختلال قفل حساب گوگل پس از ریست فکتوری موبایل هواوی اندروید 8 [بروز شده]
آموزش حل ایراد قفل حساب گوگل پس از ریست فکتوری تلفن همراه هواوی اندروید 8 [بروز شده]
احتمالا برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که بعداز Reset Factory کردن تلفن همراه خویش , دیگر نتوانید وارد آن شوید! در واقع قفل FRP که ضمانت کننده امنیت موبایل شما است این نقص‌ را به‌وجود می آورد و نوعی قفل امنیتی گوگل است . در‌این یادگرفتن می خواهیم شیوه بدور زدن قفل جیمیل موبایل بعداز فکتوری ریست در گوشی‌های هواوی عرضه شده با اندروید 8 .

وضعیت اضطراری برای حذف حساب گوگل بعداز ریست فکتوری :

اتصال به وب
موبایل دارنده اسلات microSD
کارت microSD
برنامه 4 _ Hardreset . info . apk
دانلود برنامه HardReset . info : Shortcut Maker ver . 2 . 4با اعتنا به‌این اینکه با به کار گیری از این فراگیری , تغییرات نرم‌افزاری را در تلفن همراه اعمال خواهید کرد , هرگونه عواقب این کار به عهده‌ی خویش استفاده کننده خواهد بود و «هواوی ایران» هیچ‌گونه مسئولیتی را نخواهد عهده دار شد .نکته حائض اهمیت

با حذف اکانت کاربری گوگل از روی موبایل , همگی داده ها شما حذف خواهد شد . براین اساس برای ذخیره داده‌های خویش , پیش از استارت یک ورژن حمایت کننده تهیه و تنظیم فرمایید . دست‌کم شارژ باتری شما پیش از استارت بایستی 50 % باشد .شیوه بدور زدن تایید اعتبار اکانت کاربری گوگل
برنامه 4 _ Hardreset . info . apk را در کارت microSD نسخه برداری فرمائید .
موبایل خویش را به وب متصل فرمائید .


از روش دکمه Power و مورد فعال سازی دوباره جان دار در مانیتور , گوشی را مجدداً فعال‌سازی فرمایید , براین اساس به کاغذ اولیه بازمی‌گردید .
در تراز بعد از آن , بعد از روشن نمودن دوباره گوشی , 2 انگشت خویش را تا‌زمانیکه از فعال شدن TalkBack مطمئن گردید , بر روی برگه نگه دارید .


برای فعال کردن فهرست راهنما , بر روی برگه صحبت L را بنویسید .


“ پیکربندی مکالمه ” ( ( TalkBack Settings را تعیین فرمائید .
دکمه کم کردن و افزایش دادن صدا را به طور همزمان فشار دهید تا هنگامی که داده ها مرتبط با میانبر را بر روی کاغذ ملاحظه کنید .


بر روی “ OK ” ضربه بزنید , آن‌گاه مجدداً سوییچ کم کردن صدا و افزایش دادن صدا را همزمان فشار دهید تا‌زمانی‌که داده ها مرتبط با “ غیرفعال کردن مکالمه ” ( talkback disable ) در کاغذ بازدید شود .


در سطح بعد از آن , مورد Help & feedback را گزینش نمایید .


بر روی سوییچ “ کاوش ” ( Search ) را ضربه بزنید , واژه و کلمه “ صدا ” ( Voice ) را تایپ نمایید و آن‌گاه بر روی “ Entre ” کلیک فرمائید .


پیوند “ استارت از روش دسترسی صوتی ” ( Get started with Voice Access ) را تعیین نمایید .


سوییچ “ اجرا ” ( Play ) جانور بر روی فیلم تعیین کرده , بعد از آن بر روی “ اشاره گر ” ( arrow ) معلوم شده در تصویر کلیک فرمایید , در غایت آیتم “ منوی بیشتر ” ( more menu ) را گزینش نمائید .


بعداز گشوده شدن فیلم در یوتیوب , آن را متوقف نمایید و بر مورد “ اشتراک گذاری ” ( share ) کلیک نمایید .


مورد اشتراک‌گذاری از روش E - mail را تعیین فرمائید و آنگاه آدرس اینترنتی Hotmail ( com ) خویش را به برنامه طولانی تر فرمایید . ( در صورتی برای استعمال از Hotmeil نقص‌ دارید می توانید از اکانت Yahoo استفاد نمائید , پیش از به کارگیری از آن به
(0) نظر

جدید ترین گوشی آنر مشخصات وی 30

ویژگی ها فنی هواوی آنر V30 و V30 PRO پیش از عرضه قانونی لو رفت
ویژگی پرچمداران آتی هواوی چه خواهد بود؟
غول فناوری چینی , هواوی در عملکرد است تا پرچمداران خصوصی Honor ( آنر ) یعنی گوشی‌های Honor V30 ( آنر او 30 ) و Honor V30 Pro ( آنر وی 30 پرو ) را هر چه سریعتر به بازار جهانی عرضه نماید . از آنجایی که مدت‌هاست بازار ایالات متحده هواوی را از لیست خویش بیرون نموده و ورود این تلفن همراه به بازارهای ایالات متحده و اروپا زیاد آویزان است هواوی تمام کارایی خویش را می نماید تا گوشی‌های نو خویش را با شایسته ترین کیفیت و مطابق با فناوری‌های روز عالم ساخت کرده و وارد بازار جهانی نماید تا رده خویش را از دست ندهد . اما فعلا شیوه های غیرقانونی برای نصب برنامه‌های گوگل روی گوشی‌های هواوی موجود است , برای مثال یک فراگیری نصب برنامه‌های گوگل روی موبایل هواوی میت 30 پرو را در هواوی کشور‌ایران فراهم کرده‌ایم .

بر این پایه به گزارش منابع گوشی‌های محرمانه او در دو جور مبنا و پرو در آینده‌ای خیر چندان بدور فناوری‌های نو هواوی را منتشر خواهد کرد . اگر چه مورخ رو نمایی از این دو موبایل هنوز معین نشده است البته بعضی ویژگی ها جزئی و تعدادی تصاویر از آن ها به خارج درز نموده است .

برجسته‌ترین مشخصه این دو موبایل به کار گیری از سنسورهای 60 مگاپیکسلی تحت عنوان لنز دارای اهمیت در ماژول دوربین عقب است .


مبنی بر خصوصیات نشر داده شده به وسیله یک اکانت کاربری چینی در توییتر پردازنده این خصوصی موبایل از چیپست kirin 90 با استعمال از تکنولوژی 7 نانومتری و از سرعت 5G سود میبرد که موجب شده‌است تلاش موبایل دوچندان راحت و سوای کوچکتریننقص و مشکلی باشد . تکنولوژی‌های ذکر شده , تا قبل از این در گوشی‌های Mate 30 ( میت 30 ) و Mate 30 Pro ( میت 30 پرو ) مستعمل شده‌است .

خصوصیات نشر داده شده در‌این اکانت کاربری :
موبایل او 30 , با یک دوربین و تکنولوژی Lcd هول – پانچ
گنجایش باتری 4000 میلی آمپر ساعت و پشتیبانی از شارژر SuperCharge با توان 5 وات
دوربین سه گانه 60 مگاپیکسلی
Kirin 990
تلفن همراه او 30 پرو , با دوربین دوگانه و تکنولوژی Oled هول – پانچ
گنجایش باری 4200 میلی آمپر ساعت و پشتیبانی از شارژر SuperCharge با توان 40 وات
دوربین چهارگانه 60 مگاپیکسل
پشتیبانی از شارژر بیسیم 15 واتی
Kirin 990 و 5G
براین اساس داده ها , پیش‌بینی شده‌است که در مانیتور آن دو تفاوت‌هایی وجود داشته باشد . در حالی که آنر او 30 با مانیتور LCD همراه شده‌است , آنر او 30 پرو مانیتور OLED را عرضه می کند . با در دست داشتن این داده ها جزئی بدست آمده از این توییت می‌توان اخذ که آنر او 30 از یک دوربین سه گانه و آنر او 30 پرو یک دوربین چهارگانه در عقب برخوردار می باشند و سنسور حیاتی هر دو گونه 60 مگاپیکسلی است . جزئیات بقیه سنسورها در دست نیست .
(0) نظر
X