header

اخبار جديد لوازم الكترونيكي و تكنولوژي

home
list
archive

یادگرفتن بکاپ به دست آوردن از گوشی‌های هواوی با برنامه HiSuite

یادگرفتن بکاپ به دست آوردن از گوشی‌های هواوی با برنامه HiSuite
آموزش بکاپ به دست آوردن از گوشی‌های هواوی با برنامه HiSuite
عوارض زیادی برای تصاحب کردن بکاپ از موبایل موجود است , از بخش اعظم دلایلی که یوزرها میخواهند از داده ها تلفن همراه خویش فولدر حامی داشته باشند , واهمه از سرقت تلفن همراه یا این که تمیز شدن فایل‌ها است . اما علاوه بر این عارضه ها , گهگاه پیش میاید که موبایل شما بر اثر فکتوری ریست قفل می گردد و ناچار به شکستن قفل امنیتی گوگل یا این که به عبارتی FRP میشوید که بعداز انجام این کار , همگی داده ها شما منزه خواهد شد . در‌پی با هواوی جمهوری اسلامی ایران همراه باشید تا شیوه بکاپ تصاحب کردن از گوشی‌های هواوی را برای‌تان شرح دهیم .چه‌طور می‌توان در گوشی‌های هواوی از روش اپلیکیشن HiSuite از داده‌های خویش ورژن حمایت کننده تهیه و تنظیم کرد؟

ابزار و درایورهای ( راه‌اندازهای ) اضطراری :

Huawei HiSuite
Huawei Drivers
روش دستیابی به ورژن پشتوانه اطلاعات دردسترس در موبایل هواوی از روش کابل USB

درایورهای حتمی برای موبایل هواوی خویش را نصب فرمایید .
Huawei HiSuite را نصب نمایید .
گوشی خویش را از روش کابل USB به رایانه متصل نمائید .
برنامه Huawei HiSuite را اجرا فرمایید .


موبایل بایستی بعد از اتصال به رایانه به وسیله برنامه Huawei HiSuite تشخیص داده شود . در غیر این صورت از دفترچه راهنمای اتصال جان دار در اپلیکیشن یاری بگیرید .
بر روی سوییچ ” Back Up ” کلیک فرمایید . حوصله نمائید همگی اطلاعات دردسترس از روی گوشی تلفن همراهتان خوانده شود .


در اینجا , می توانید مسیر قرارگیری ورژن پشتوانه خویش را گزینش نمایید , در صورت رغبت میتوانید یا این که آن را به صورت پیشفرض در مسیر بی واسطه HiSuite قرار دهید .


در سطح آن‌گاه , کلیه اطلاعات دردسترس را تعیین نمایید ( جهت تهیه و تنظیم ورژن حامی تمام فایل‌ها و برنامه‌هایی که اپلیکیشن قادر است از موبایل شما تشخیص دهد گزینش فرمائید ) , به جای گزینش کلیه فایل‌ها , میتوانید هرمورد از آن‌ها‌را که می خواهید از آن ورژن حامی تنظیم فرمائید از موبایل خویش تعیین فرمائید .


در صورتی‌که که درین تراز گزینه‌ی Encrypt with password را فعال نمایید , فایل‌های شما با یک پسوردی که معین خواهید کرد , مراقبت خواهند شد . ( لطفا دقت داشته باشید , در صورتیکه که پسورد را فراموش فرمایید , دیگر حاذق به به کارگیری از فایل‌ها نخواهید بود ) .


سوییچ Back Up را برای استارت پروسه فشار دهید .


تاوقتی‌که پیغام “ کامل شدن شد ” ( Complete ) را ملاحظه کنید شکیبایی فرمایید و بعد بر روی کلید Done کلیک نمایید .


آرشیو داده ها شما انجام شد .


در‌این مقاله به فراگیری به چنگ آوردن پوشه حمایت کننده از گوشی‌های هواوی پرداختیم , در حالتی که که در هرکدام از بخش‌ها سؤالی دارید می توانید در نصیب ایده ها همین مقاله با ما بین بگذارید .
(0) نظر
X