header

اخبار جديد لوازم الكترونيكي و تكنولوژي

home
list
archive

کمپانی هواوی , از آغاز تا کنون

کمپانی هواوی , از آغاز تا کنون
همه چیز در رابطه هواوی
داده ها کمپانی
هواوی شرکتی چندملیتی فعال در قضیه فناوری داده ها و ارتباطات و ساخت و عرضه دستگاه‌های هوشمند از سال 1987 به وسیله رن ژنگفی , مهندس کهن ارتش آزادی‌بخش اخلاق و رفتار چین , عمل خویش را آغاز نمود . این مجموعه تولید ها خویش متناسب با کلیه قشرها , منازل و سازمان‌ها و با استعمال از تکنولوژی‌های نوین عالم پباده سازی می کند . مارک هواوی تا کنون 188000 نفر کارمند را با عمل در 170 سرزمین و منطقه جهانی در اختیار داراست و به بیشتراز 3 میلیارد نفر در مرحله دنیا خدمت‌رسانی می کند .

روی نیز رفته , تیم تولیدها هواوی , روش‌ها و سرویس ها آن رقابت طلب و ایمن می‌باشند . این مجموعه تلاش دارااست تا از روش همیاری آزاد با شرکای اکوسیستم خویش برای مشتریانش ارزشی استوار ساخت نماید , در جهت توانمندسازی آن ها کار نماید , معاش فردی آنان بی نیاز سازند و ابتکار را در سازمان‌های متعدد با اعتنا به میزان و دسته آنها وارد کند که هر ابتکار این موسسه متعلق به نیاز مشتریان تولید میگردد . این نوآوری‌ها از روش تمرکز بر روی تکنولوژی‌های روز جهان و انجام پژوهش ها بدون شوخی و مهم به عاقبت میرسد . شایان ذکر است که هواوی در سمت پیشرفت‌های دوچندان خویش در سال 2012 تحت عنوان وسیع ترین ارائه‌دهنده سرویس ها ارتباطی در دنیا از کمپانی سونی اریکسون پیشی گرفت .


با کلیه این‌ها بیش تر از یک ده سال است که دولت ایالات متحده به کمپانی هواوی بدبین شده و معتقد است که دولت چین از روش دستگاه‌های الکترونیکی هواوی فعالیت‌های جاسوسی دارااست . اگرچه ایالات متحده این عقیده خویش را بارها و بارها ابلاغ داشته است ولی طی دو سال اخیر این زد خورد زیاد بیشتر از پیشین شدت گرفته است . در غایت در آذر ماه 97 ایالات متحده صراحتا از متحدان خویش خواست که هواوی را در لیست سیاه بازارهای خویش قرار دهند .

هواوی هیچ یک از اتهاماتی که به وی وارد میشد را نپذیرفته و آنان‌را جزو تنش‌های تجاری مو جود میان ایالات متحده و چین می داند . تحریم‌های وارداتی از طرف ایالات متحده , گوگل و مایکروسافت بر هواوی موجب می‌گردد تا گوشی‌های این موسسه زین پس توانا به استعمال از سرویس ها گوگل نشوند که‌این این مورد بخش اعظمی از خریداران و درخواست کنندگان هواوی را دلسرد می نماید .

در پایانی خبر ها بدست آمده از هواوی , در فیض جلسه‌ای که جدیدا با حضور دونالد ترامپ و مسئولین وزارت بازرگانی امریکا برگزار شده‌است به زودی جواز همیاری کمپانی هواوی با تنی چند از شرکت‌های امریکایی صادر خواهد شد . اگر‌چه که‌این خبر به صورت انقطاع تایید نشده و جزئیات بیشتری از آن منتشر نشده است , ولی می‌توان به ادامه همیاری گوگل و هواوی خوشبین بود .

با وجود این موقعیت هواوی تضمین کرده است که گوشی‌های خویش را با دو مارک هواوی و آنر فارغ از هیچ‌گونه اختلال امنیتی عرضه خواهد کرد . همینطور اعلام داشته است که گوشی‌هایی که قبلا اتفاقات در بازار ارائه شده‌اند هیچ مشکلی در اخذ سرویس ها نخواهند داشت , در رابطه سیستم استدلال و حالت تولید ها آتی این مجموعه هنوز تصمیم قطعی دریافت نشده است .
(0) نظر

یادگرفتن حذف FRP در گوشی‌های هواوی با به کارگیری از وب سایت IMEI . INFO

یادگرفتن حذف FRP در گوشی‌های هواوی با به کارگیری از وب سایت IMEI . INFO
آیا برای شما پیش آمده است که در هنگام ورود به اکانت گوگل خویش در گوشی‌های هواوی گذرواژه یا این که پست الکرونیکی خویش را فراموش کرده باشید؟ برای خودداری یا این که عبور از چنین قوانینی نیاز به یک منش راه‌حل دارید تا از روش آن بتوانید تاییدیه اکانت گوگل را در دستگاه‌های هواوی به دور بزنید .

نکته : این روش به وسیله تارنما هواوی کشور‌ایران آزمایش نشده است و فقط ترجمه‌ی یک مقاله انگلیسی است و کلیه جمله‌ها ترجمه انگلیسی به پارسی از تارنما مرجع است و همه عواقب استعمال از فراگیری بر عهده‌ی استفاده کننده است .

در صورتیکه که تلفن همراه هواوی شما اندروید ۸ است , می توانید از فراگیری حل نقص‌ قفل حساب گوگل بعداز ریست فکتوری موبایل هواوی اندروید 8 به کارگیری فرمائید .

هشدار!

با حذف اکانت کاربری گوگل از روی موبایل کلیه داده ها شما منزه می گردند . براین اساس همه عملیات شرح شده را با درایت از این مورد طی فرمائید . در صورت قصد به ذخیره داده ها خویش پیش از استارت یک ورژن حامی از آنان تنظیم نمایید .

میزان دست کم شارژ باتری پیش از آغاز می بایست 50 % باشد .

به خواسته دستیابی سرعت بالا به حذف FRP , کد IMEI ( شناسه در میان المللی امکانات تلفن همراه ) خویش را در‌این نصیب وارد فرمائید :

ایمنی رجوع به پیکربندی سوله یا این که FRP چیست؟

FRP یک روش امنیتی است که به‌این مراد پباده سازی شده‌است که در وقتی که شما گوشی تلفن همراهتان را گم کردید و یا این که وقتی که موبایل شما دزدیده شد , اطمینان داشته باشید که کسی نمی‌تواند خاطر آن را منزه کرده و یا این که به پیکربندی کارگاه برگرداند .

به همین دلیل در اینجا یک قابلیت و امکان جذاب و اثر گذار به اسم HUAWEI FRP REMOVAL ( حذف FRP در گوشی‌های هواوی ) را به یوزرها هواوی معرفی کنیم .

از این پس شما در بدور زدن تاییدیه حساب گوگل در گوشی‌های هواوی مشکلی نخواهید داشت . بیاموزید که چه گونه از سایت IMEI . INFO ما برای پیشنهاد و دسترسی به HUAWEI FRP REMOVAL استعمال فرمایید و با به کارگیری از آن از ابتدا از گوشی‌ خویش استعمال فرمائید .

این روش همت بالایی داشته و در همه نسخه‌های اندروید و هر جور تلفن همراه هواوی قابل به کارگیری است .

روش استعمال راحت و فارغ از خلل از HUAWEI FRP REMOVAL :
بازسازی
(0) نظر

عیب گیری و بررسی تخصصی تلفن همراه Huawei Mate 30 Pro ( هواوی میت 30 پرو )

عیب گیری و بررسی تخصصی تلفن همراه Huawei Mate 30 Pro ( هواوی میت 30 پرو )
نقد و بررسی تخصصی تلفن همراه Huawei Mate 30 Pro ( هواوی میت 30 پرو )
قبلی از گوشی‌های خصوصی میت 30 و میت 30 پرو , در سال 2018 هواوی با پرده‌برداری از تلفن همراه P20 Pro ( پی 20 پرو ) تحولی عظیم در صنعت تلفن‌های همراه تولید نمود . بعد از آن از تمام حیث موبایل Mate 20 Pro ( میت 20 پرو ) را گسترش داد و در غایت تلفن همراه P30 Pro با تکنولوژی فراوان پیشرفته‌ و غلو باورنکردنی‌ از دیگر گوشی‌ها پیشی گرفت . در غایت این مارک عملکرد داشت تا در پرچمدار نو خویش یعنی هواوی در میت 30 پرو بر روی دوربین خویش متمرکز شده و به‌دنبال تجهیز آن , یک تلفن همراه با دوربینی فوق حرفه‌ای را ارائه دهد .

ما هم همانند بقیه افراد به نادرست , تصور می‌کردیم که هواوی پیشرفت‌های محدودی خواهد داشت ; به این دلیل که هواوی از سمت گوگل تحریم شده و موبایل هواوی میت 30 پرو قابلیت دسترسی به گوگل پلی استور را ندارد , ولی فعلا یک راه‌کار غیرقانونی برای نصب گوگل پلی روی هواوی میت 30 پرو موجود هست که پیشتر آن را در هواوی کشور‌ایران یادگرفتن داده‌ایم . البته صرفا کافیست که خصوصیات تلفن همراه را بررسی کنیم تا بفهمیم که با یک موبایل فوق هوشمند روبرو هستیم . شایان ذکر است که هواوی با کنار گذاری Google Play Store و بقیه سرویس‌های گوگل برنامه‌های جدیدی به نام‌های AppGallery و Huawei Mobile Services را تحت عنوان راه‌حل معرفی کرده است .

هواوی میت 30 پرو دارنده یک باتری توانا ( 4500 میلی آمپر ساعت ) , 8 گیگابایت خاطر رم , 256 گیگابایت یاد داخلی , تراشه نوین Kirin 990 و مانیتور 6 . 53 اینچی OLED فوق العاده است که تمامی در یک کادر فلزی – شیشه‌ای گردآوری شده‌اند ( پشت و جلو از محصول شیشه ( گوریلا گلس 6 ) , کادر آلومینیومی ) .

در‌این گوشی کلید در اختیار گرفتن صدا نیست و تهیه صدا بوسیله سنسورهای توسعه یافته درنظرگرفته شده در ناچ انجام میگردد .

به طور کلی و مبتنی بر تجربه یک هفته‌ای ما در استعمال از گوگل پلی استور در هواوی میت 30 پرو , پیشبینی میشود در صورت همیاری مجدد گوگل و هواوی و دسترسی رسمی میت 30 پرو به گوگل پلی استور , این گوشی تیتر یکی برگزیدگان گوشی‌های هوشمند شناخته شود .

درباره‌ی بها هواوی میت 30 پرو و نشر آن بایستی اظهار کرد که‌این موبایل در اکثر اوقات بخش ها بیرون از چین در اختیار نبوده و مورخ دسترسی به آن هنوز نامشخص است . بها این تلفن همراه حدود 1099 یورو ( 1200 دلار , 970 پوند ) است .

پباده سازی و مانیتور
مانیتور OLED , 6 . 53 اینچی , 2400*1176
مانیتور دارنده شیب‌های خمیده و ظاهری فوق العاده
دارنده سند IP68 و مقاوم در قبال آب و گرد و غبار
هواوی میت 30 پرو یک تلفن همراه فوق العاده است که به همراه یک مانیتور خوب و بزرگ عرضه می گردد , اگرچه میزان برگه آن در مقایسه با Galaxy Note 10 Plus ( گلکسی نوت 10 پلاس ) کوچک‌تر است . با این‌حال پباده سازی آن پررنگ و مختص است , یک مانیتور که از

(0) نظر

یادگرفتن بکاپ به دست آوردن از گوشی‌های هواوی با برنامه HiSuite

یادگرفتن بکاپ به دست آوردن از گوشی‌های هواوی با برنامه HiSuite
آموزش بکاپ به دست آوردن از گوشی‌های هواوی با برنامه HiSuite
عوارض زیادی برای تصاحب کردن بکاپ از موبایل موجود است , از بخش اعظم دلایلی که یوزرها میخواهند از داده ها تلفن همراه خویش فولدر حامی داشته باشند , واهمه از سرقت تلفن همراه یا این که تمیز شدن فایل‌ها است . اما علاوه بر این عارضه ها , گهگاه پیش میاید که موبایل شما بر اثر فکتوری ریست قفل می گردد و ناچار به شکستن قفل امنیتی گوگل یا این که به عبارتی FRP میشوید که بعداز انجام این کار , همگی داده ها شما منزه خواهد شد . در‌پی با هواوی جمهوری اسلامی ایران همراه باشید تا شیوه بکاپ تصاحب کردن از گوشی‌های هواوی را برای‌تان شرح دهیم .چه‌طور می‌توان در گوشی‌های هواوی از روش اپلیکیشن HiSuite از داده‌های خویش ورژن حمایت کننده تهیه و تنظیم کرد؟

ابزار و درایورهای ( راه‌اندازهای ) اضطراری :

Huawei HiSuite
Huawei Drivers
روش دستیابی به ورژن پشتوانه اطلاعات دردسترس در موبایل هواوی از روش کابل USB

درایورهای حتمی برای موبایل هواوی خویش را نصب فرمایید .
Huawei HiSuite را نصب نمایید .
گوشی خویش را از روش کابل USB به رایانه متصل نمائید .
برنامه Huawei HiSuite را اجرا فرمایید .


موبایل بایستی بعد از اتصال به رایانه به وسیله برنامه Huawei HiSuite تشخیص داده شود . در غیر این صورت از دفترچه راهنمای اتصال جان دار در اپلیکیشن یاری بگیرید .
بر روی سوییچ ” Back Up ” کلیک فرمایید . حوصله نمائید همگی اطلاعات دردسترس از روی گوشی تلفن همراهتان خوانده شود .


در اینجا , می توانید مسیر قرارگیری ورژن پشتوانه خویش را گزینش نمایید , در صورت رغبت میتوانید یا این که آن را به صورت پیشفرض در مسیر بی واسطه HiSuite قرار دهید .


در سطح آن‌گاه , کلیه اطلاعات دردسترس را تعیین نمایید ( جهت تهیه و تنظیم ورژن حامی تمام فایل‌ها و برنامه‌هایی که اپلیکیشن قادر است از موبایل شما تشخیص دهد گزینش فرمائید ) , به جای گزینش کلیه فایل‌ها , میتوانید هرمورد از آن‌ها‌را که می خواهید از آن ورژن حامی تنظیم فرمائید از موبایل خویش تعیین فرمائید .


در صورتی‌که که درین تراز گزینه‌ی Encrypt with password را فعال نمایید , فایل‌های شما با یک پسوردی که معین خواهید کرد , مراقبت خواهند شد . ( لطفا دقت داشته باشید , در صورتیکه که پسورد را فراموش فرمایید , دیگر حاذق به به کارگیری از فایل‌ها نخواهید بود ) .


سوییچ Back Up را برای استارت پروسه فشار دهید .


تاوقتی‌که پیغام “ کامل شدن شد ” ( Complete ) را ملاحظه کنید شکیبایی فرمایید و بعد بر روی کلید Done کلیک نمایید .


آرشیو داده ها شما انجام شد .


در‌این مقاله به فراگیری به چنگ آوردن پوشه حمایت کننده از گوشی‌های هواوی پرداختیم , در حالتی که که در هرکدام از بخش‌ها سؤالی دارید می توانید در نصیب ایده ها همین مقاله با ما بین بگذارید .
(0) نظر

تست

تست
(0) نظر
X